Elon Musk a jeho druhý vzkaz Putinovi: Pokud se souboje se mnou bojí, budu používat jen levou ruku, a to nejsem levák

Zahraniční 16. března 2022 | 12:50 — Anna Novotná
Americký miliardář Elon Musk vyzval v pondělí na svém Twitteru ruského prezidenta Vladimira Putina k souboji o Ukrajinu. Bojovat měli jeden na jednoho. Před pár hodinami Musk přitvrdil. Putina vyzívá k souboji, ve kterém bude používat jen jednu ruku.
Musk chce s Putinem bojovat o Ukrajinu, státníka vyzval k duelu / Depositphotos

Americký miliardář a šéf společností SpaceX a Tesla chce s ruským prezidentem bojovat o Ukrajinu. Elon Musk v pondělí na svém Twitteru vyzval Vladimira Putina k boji muže proti muži. V komentářích ho podpořil mimo jiné také kyjevský starosta a bývalý šampion boxu Vitalij Kličko.

Nejbohatší muž na planetě Elon Musk už v pondělí světu ukázal, že se Vladimira Putina nebojí. „Tímto vyzývám Vladimira Putina k duelu. Sázkou je Ukrajina,“ napsal směsicí angličtiny, ukrajinštiny a ruštiny Elon Musk. 

 

„Byla by to pocta,“ odpověděl na otázku, zda by ho souhlasná odpověď ze strany ruského prezidenta zaskočila a v komentářích také všechny ujišťoval, že svou výzvu myslí naprosto vážně.

Šance na rozřešení konflitku tímto způsobem jsou dle ukrajinských médií téměř nulové. Spekuluje se ohledně Putinovy izolace od všech včetně svých nejbližších spolupracovníků a nezapomíná se ani na dlouhý vyjednávací stůl, kterému se dostalo pozornosti v polovině února.

Americký podnikatel ale není zvyklý se vzdávat, a tak poslal ruskému státníkovi další vzkaz. „Pokud se souboje se mnou bojí, souhlasím s tím, že budu používat jen levou ruku,“ vzkázal a dodal, že není levák.

Jeden z nejmocnějších lidí na planetě Vladimir Putin zatím mlčí. Reakce se nebál čečenský vůdce Ramzan Kadyrov, který si urážku ruské hlavy státu nenechal líbit. "Elone Musku, neradil bych ti zápasit s Putinem. Je to úplně odlišná váhová kategorie. A nejde tu jen o bojová umění," napsal Kadyrov na telegramu.


Zdroj: Twitter, businessinsider.com.

 

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Zavřít reklamu