Babiš na důchodce kašle. Svůj důchod bude trávit na riviéře, zní z opozice

Domácí 24. srpna 2021 | 09:37 — Ilona Cílková
Hnutí Andreje Babiše před volbami rozdává na všechny strany. Předvolební dárečky fungovaly, fungují a fungovat budou. Vláda cílí především na důchodce a rodiny s dětmi. Podle opozice ale právě důchodci Babiše vůbec nezajímají.
Další 3 fotografie v galerii
Babiš nás žene k bankrotu, říká Markéta Adamová Pekarová / Depositphotos

Premiéra Andreje Babiše nezajímají dlouhodobé důsledky jeho politiky, jelikož je sám zabezpečen a svůj důchod si užije v poklidu na Francouzské riviéře, myslí si Markéta Pekarová Adamová.

Andrej Babiš aktuálně útočí především na Piráty, to se ale může změnit a v hledáčku se brzy může objevit i koalice Spolu. Jak se na takové vedené kampaně politička dívá? Podle předsedkyně TOP 09 hnutí ANO svojí neschopnost a neúspěchy umí zakrýt jedině tím, že si vybere nějaký terč, na něj namíří velmi silné hnojomety a jede si svoji kampaň. Sama čeká, že přijdou ještě nějaké horší útoky.

„Chci poprosit občany, aby se nenechali ničím takovým, jako jsou lži a manipulace, vůbec ovlivnit. Říkejme si fakta, která hovoří v neprospěch této vládní koalice. Hovoří o tom, že se pan Babiš za dobu působení v politice velmi jasně obohatil, jeho Agrofert prosperuje víc a víc. Jediný důvod, proč chce být v politice, je, aby neskončil ve vězení, aby se jemu samotnému dařilo dobře, ale na nás občany se dívá spatra. Myslím si, že bychom se proto neměli vůbec bavit, co jeho tým vytáhne za lež. Mě rodiče učili, že lhát se nemá a kdo lže, ten krade," řekla předsedkyně TOP 09 v rozhovoru pro CNN Prima News.

Podle Pekarové dělá Andrej Babiš vše proto, aby se zapomnělo na 30 tisíc obětí covidu a problémy související s pandemií.

„Důvěra lidí, že je stát schopen epidemii řídit, klesla úplně na nulu. Tohle všechno bychom mu měli sečíst u voleb včetně toho, že nás brutálně zadlužil. Nevím z čeho to děti budou splácet. Babiš necítí odpovědnost za budoucnost, sám se bude v důchodu válet na Francouzské riviéře," myslí si Pekarová a pokračuje: „U voleb si musíme vzpomenout, že je to člověk, který nás žene k bankrotu a zároveň ohrozil ty nejzranitelnější. Vždyť jsme jednou z nejvíce postižených zemí co do počtu obětí na světě. To je strašná vizitka vládnutí hnutí ANO. Je načase to ukončit," apeluje na voliče předsedkyně TOP 09. Preference ANO stále rostou. Havlíček ví, proč je opozice v problémech.

Zdroj: cnniprima.cz.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Ohřejte se u moře. Tipy, kam vyrazit za teplem během pošmourného podzimu

Ohřejte se u moře. Tipy, kam vyrazit za teplem během...

Světový unikát, který vám vyrazí dech. Co všechno byste...

Změny, které by vám neměly ujít. Covidový semafor se opět...

Barevný podzim vybízí k cestování. Navštivte kouzelná...

Víte, co aktuálně platí? Změny v cestování od dnešního...

Něco tak kouzelného jste už dlouho neviděli. Pospěšte si....

Zavřít reklamu