Evropané budou nahrazeni muslimy, pokud nezačneme ihned jednat, tvrdí politik

Domácí 06. června 2017 | 04:59 — Ilona Cílková
„Evropané budou nahrazeni muslimy, pokud nezačneme ihned jednat," tvrdí lídr nizozemské Strany pro svobodu Geert Wilders.
Wilders se obává, že ochrana práv žadatelů o azyl se stala důležitější, než ochrana jejich vlastních obyvatel / Shutterstock

Geert Wilders se vyjádřil ke krizi, které Evropa momentálně čelí, tedy masové migraci a nárůstu islámu.

„Pro elity ovládající Západ se ochrana práv žadatelů o azyl stala důležitější, než ochrana jejich vlastních obyvatel," řekl Wilders a uvedl nedávný příklad z Německa. Imigrant z Ugandy znásilnil ženu, ale německé úřady ho odmítly vyhostit, protože násilník tvrdil, že je homosexuál, což by ho po navrácení do jeho země stálo život. Proč tedy při své orientaci znásilnil ženu, úřady nijak nezkoumaly.

Podle Wilderse evropské elity odmítají ochraňovat svou vlastní identitu. „Vidíme to přímo v Holandsku, kdy protestantská církev navrhla, aby oficiální prázdniny, během nichž Holanďané slaví křesťanský svátek Letnic, byly nahrazeny muslimským svátkem "porušení půstu" (Eid-al-Fitr)", uvedl politik. „Protestantská církev tímto návrhem chce spravedlnost v rozmanitosti náboženství. Nicméně, pokud je na světě nějaká kultura, která nedovoluje žádnou různorodost, je to právě islám. Jen se podívejte do Saúdské Arábie, kde nedovolí postavit ani jeden jediný kostel."

„Vybral jsem tyto dva příklady, protože odkazují na dva nejdůležitější problémy, kterým dnes čelí Evropa, tedy masové imigraci a nárůstu islámu. Pokud nechceme, aby naše populace byla nahrazena a naše kultura zničena, je naprosto nezbytné, abychom začali důrazně jednat a abychom ochránili naše obyvatele a naši civilizaci. Pro Evropu už zvoní zvonec. Pokud Západní Evropa bude pokračovat se současnou politikou otevřených dveří a nesmyslné korektnosti, populace na kontinentu bude jednoduše nahrazena.

Geert Wilders se také vyjádřil k sobotnímu teroristickému útoku: „Londýn, Manchester, Berlín, Nice, Paříž, atd., Bude se to stávat stále a stále, dokud si odpovědní politici nepřiznají, že islám představuje pro Evropu obrovský problém, proti kterému je třeba rázně zasáhnout.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Amatérský potápěč našel na mořském dně prastarý artefakt. Patřil rytíři z dob křižáků

Stačí třicet kaštanů a připravíte mast, která uleví...

Šípky dokáží výrazně pomoci s imunitou. Nálož zdraví z...

Pro koho je kočka ideálním společníkem a kdo by se jí měl...

Pařezy můžete odstranit jinak než tvrdou prací. Pomůže...

Aku nářadí a stroje v chladu trpí. Připravte je na zimu pro...

Stihnout zazimovat jahodníky musíte ještě před mrazy. Jinak...

Zavřít reklamu