Začátek roku je ideální pro nákup vozu

Ostatní 20. ledna 2019 | 22:31 — Anna Novotná
Někteří si v novoročních výprodejích libují a s napětím je očekávají. Jiné ovšem nechávají chladnými, nebo je dokonce zatracují. Nejčastějším argumentem proti výprodejům bývá přebraná nabídka. A právem! Zásoby kvalitních produktů bývají po vánocích ztenčené a výběr omezený.
Dalších 7 fotografií v galerii
Tradiční akční nabídku pořádá značka Peugeot v České republice nepřetržitě dvakrát ročně / Peugeot

Co když ale nevybíráte jen ze skladu, ale za zvýhodněnou výprodejovou cenu objednáváte produkt do výroby? Přesně tuto nabídku má od 21. do 27. ledna značka Peugeot v ČR. Jedná se o tradiční akci „7 dní Peugeot“, která přinese atraktivní ceny pro řadu modelů Peugeot.
 
O tom, že na začátku nového roku proběhne akce „7 dní Peugeot“, potenciální a stávající klienti značky Peugeot nepochybují. Tuto tradiční akční nabídku totiž pořádá značka Peugeot v České republice nepřetržitě dvakrát ročně už od svých počátků na českém trhu, a to bez ohledu na to, jak plné má sklady. Zákazníci objednávají rovnou do výroby vozy přesně podle svých představ. Při pohledu na letošní nabídku je zřejmé, že ani letos nebudou zájemci o nový Peugeot zklamaní, zejména pak potenciální klienti oblíbeného SUV Peugeot 3008, které bylo do akční nabídky zařazeno poprvé od jeho uvedení na český trh.
 

Nejmenší zástupce modelové řady, Peugeot 108, ve verzi 108 5dv. ACTIVE 1.0 VTi 72 MAN5, je nabízen za cenu 210 000 Kč. Jeho větší sourozenec, Peugeot 208, v bohaté úrovni ACTIVE, lze pořídit za 253 000 Kč. V akční sedmidenní nabídce tradičně figuruje Peugeot 308. Pětidveřový hatchback ACTIVE je v prodeji za 354 000 Kč, provedení SW ve stejné úrovni výbavy a se stejnou motorizací 1.2 PureTech 110 S&S MAN6 je o 16 000 Kč dražší.
 
Modelová řada SUV Peugeot sklízí velký úspěch, proto klienty značky potěší, že se akční nabídka vztahuje i dva nejžádanější SUV modely, které jsou současně i nejprodávanějšími osobními vozy Peugeot v ČR. Model Peugeot 2008ve verzi ACTIVE 1.2 PureTech 82 S&S MAN5 je nabízen za 305 000 Kč. Peugeot 3008, který je v akci „7 dní Peugeot“ nováčkem, lze ve verzi ACTIVE 1.2 PureTech 130 S&S MAN6 pořídit za 510 000 Kč.
 
Největší osobní vůz značky, Peugeot Traveller,bude v rámci „7 dní“ prodáván za atraktivních 599 000 Kč. Tato cena zahrnuje nejen bohatou výbavu BUSINESS, ale i servisní smlouvu Optiway Servis, zajišťující kompletní servis vozu včetně náhradních dílů na 2 roky / 80 000 km. Více na peugeot.cz
 
 

Témata: auto, moto
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Zavřít reklamu