Emil Frey Select hraje podle švýcarských pravidel. A vyhrává!

Ostatní 17. dubna 2019 | 20:08 — Anna Novotná
Jaký je recept na raketový nárůst v businessu ojetých aut, který opravdu funguje? Zdá se, že firma EF mobility ho objevila. Její ředitel Zdeněk Fořt se o něj podělil v následujícím rozhovoru.
Další 3 fotografie v galerii
Nabídka vozů je široká, všechny jsou perfektně prověřené po všech stránkách / Emil Frey Select

Společnost Emil Frey působí v automobilovém odvětví již téměř sto let, ale program Emil Frey Select má jen krátkou historii.

Co se skrývá za značkou Emil Frey Select?

Jedná se o program certifikovaných ojetých vozů, který založila skupina Emil Frey jakožto vlastní koncept prodeje zánovních a ojetých vozů podle přísných švýcarských požadavků. Hlavní principy, kterými se řídíme, jsou kvalita, spolehlivost, důvěryhodnost a bezchybná péče o zákazníka. Po roce působení na českém trhu je zřejmé, že jsme se vydali správnou cestou, protož zájem zákazníků o naše vozy a služby prudce roste.

Jaká značky ojetých vozů u vás zákazníci najdou?

Nabízíme všechny automobilové značky, nicméně největší část naší nabídky tvoří vozy Peugeot, Citroën, DS Automobiles a Subaru, tedy klíčové značky patřící do portfolia dovážených značek skupiny Emil Frey v ČR.

Jaké doplňkové služby mohou klienti očekávat? Nebo jinými slovy: Proč by si měli zákazníci vybrat právě vás, jaké benefity jim nabízíte?

Na rozdíl od běžných bazarů Emil Frey Select prodává výhradně vozy, které prošly detailní technickou přejímkou, a lze u nich tak garantovat nejen technický stav, ale také původ a počet najetých kilometrů. Právě díky preciznímu a naprosto transparentnímu přístupu můžeme poskytnout na certifikované automobily roční záruku, jež je v mnoha případech prodloužena dokonce na dva roky. A co víc, platí v rámci celé EU stejně, jako asistenční služba, jež je k těmto vozům rovněž nabízena.

Klient si u nás může každé auto ihned vyzkoušet během dostatečně dlouhé testovací jízdy, ale má dokonce možnost vůz bez udání důvodů do 30 dnů od pořízení vrátit. Ojeté vozy se u nás prodávají v prostředí reprezentativního showroomu, kde se o zákazníka kompletně postaráme, včetně služeb financování, pojištění a přihlášení vozu. Klient je u Emil Frey Select vždy na prvním místě, což je tím hlavním důvodem, proč by si měl vybrat právě nás.

Co by měli zákazníci obecně vědět a čím by se měli řídit, aby se vyhnuli podvodným nabídkám na ojetá auta (podvodné inzeráty jsou poměrně rozšířené)?

Zákazníci by měli především preferovat zavedené prodejce certifikovaných ojetých vozů, důvěřovat odborníkům a nenechat se zlákat na první pohled líbivými reklamními spoty a podezřele výhodnými nabídkami.

V Česku je poměrně starý vozový park, vozidla nebývají v ideálním technickém stavu. Není dnes přežitkem sázet na ojetiny?

Naopak, na trhu je v současné době relativně velké množství mladých ojetých vozů do jednoho roku stáří, kde jde jednoznačně o „smart buy“. Obecně platí, že současná technická úroveň vozů je tak vysoká, že certifikované ojeté vozy ve stáří do 8 let s podloženou historií by neměly pro své uživatele představovat žádné riziko ani zásadní zásah do jejich peněženek.

Témata: ojeté vozy
Související články
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...

Zavřít reklamu