Drzost migrantů je nebetyčná! Neuvěříte tomu, co požadují! A ještě horší je, co všechno jsou schopni udělat, když jejich požadavky nejsou splněny!

Migrační krize 08. dubna 2016 | 04:00 — redakce
Tak kde je můj dům a prachy... / Shutterstock

Drzost někteých příchozích migrantů je zcela neuvěřitelná! Mnozí z nich čekali, že jim po příjezdu na zaslíbený kontinent budou létat pečení holubi do huby a ono tomu tak není. Podle iráckých převaděčů měli totiž dostat v Německu každý svůj byt, možná dokonce dům a finanční příspěvek "do začátku" ve výši 10 tisíc euro. Skutečnost je pochopitelně poněkud, tedy vlastně úplně jiná, jak zjistili hned po příjezdu. A reakce některých rodin jsou skutečně kuriózní.

V německém městě Karben se rodina ilegálních imigrantů z Iráku domáhala domu. Za tímto účelem si rodiče a jejich malé děti uprostřed dopravní špičky lehli na hlavní dopravní cestu a zablokovali provoz. Otec rodiny dokonce vyzýval řidičku prvního auta, aby autem přejela jeho dítě. Ta z takového jednání utrpěla šok. Podle primátora města Guida Rahna přišla rodina, kterou označil jako "rezistentní vůči poradenství", ve středu do města a ve čtvrtek už stávkovala před městským úřadem zablokováním vchodu do budovy a dožadovala se domu, jelikož jim ubytování v imigrantském táboře nepřišlo vhodné.

Toto bohužel není první a ani poslední případ, kdy se ilegální imigranti domáhají vydíráním věcí, které jim podle nich náleží. No a jak zjistili, nejúčinnější prostředek k vydírání jsou děti, protože na to lidé v Evropě reagují velmi emocionálně. To pochopili migranti okamžitě.

A tak své děti začali používat jako prostředek nátlaku na každém kroku. Trochu to připomíná situaci z Prahy, kterou brouzdaly cikánky původem z Rumunska se špinavými a zbědovanými dětmi, aby se kolemjdoucí ustrnuli a dali jim nějaké peníze. Jenže v daleko větším měřítku a s výrazně větší agresivitou.

Související články
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

Mnoho lidí dělá stále stejné chyby v zalévání rajčat....

Pokud netoužíte po balkoně plném květin, zkuste na něm...

Vzácná kočka s podivným vzhledem. Lykoi má podle chovatelů...

Kdo miluje domácí uzené, může si na zahradu pořídit...

Špičák, zákrsek, polokmen či čtvrtkmen. Zorientujte se ve...

Málokteré dítě si rádo uklízí pokoj. Zkuste mu dát...

Zavřít reklamu