Podívejte, jakých zvěrstev se migranti opět dopustili!

Migrační krize 05. dubna 2016 | 04:00 — redakce
V podobných zařízeních nejsou děti již bohužel v bezpečí! / Shutterstock

Dva afghánští žadatelé o azyl byli zatčeni za údajné sexuální zneužití 14letého chlapce na veřejné plovárně v Delbrück, v severním Porýní-Vestfálsku. Chlapec se koupal v bazénu se svým jedenáctiletým kamarádem, když je oslovili dva afghánští přistěhovalci ve věku 20 a 25 let. Poté, co chlapci opustili bazén a šli se osprchovat, jednoho z nich Afghánci zahnali do kouta, kde jej pak donutili k sexuálnímu aktu. O incidentu byli okamžitě vyrozuměni plavčíci a oba Afghánce stihla policie zatknout přímo na místě.

V Německu již bylo hlášeno několik útoků ve veřejných bazénech, stejně tak i v sousedním Rakousku, kde irácký žadatel o azyl brutálně znásilnil malého chlapce na toaletách plovárny.

I přesto, že Německo utratilo stovky tisíc eur na distribuci plakátů v mnoha jazycích, jejichž cílem je informovat migranty o vhodném chování hlavně k ženám, není to nic platné.

Ono také snažit se vychovávat testosteronem nabuzené mladé muže pomocí nějakých plakátů, byl od počátku nesmysl odsouzený k nezdaru. Zřejmě by daleko lépe fungovalo právo útrpné, známé v Evropě ve středověku. Však prostředí, ze kterého pocházejí, má ke středověku podstatně blíže!

Související články
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

Mnoho lidí dělá stále stejné chyby v zalévání rajčat....

Pokud netoužíte po balkoně plném květin, zkuste na něm...

Vzácná kočka s podivným vzhledem. Lykoi má podle chovatelů...

Kdo miluje domácí uzené, může si na zahradu pořídit...

Špičák, zákrsek, polokmen či čtvrtkmen. Zorientujte se ve...

Málokteré dítě si rádo uklízí pokoj. Zkuste mu dát...

Zavřít reklamu